Aktuality / Akce | masáže Miracle
Menu

Od 5.6.2023 pro všechny klienty nově                           

KINESIOTEJPING

Tejpování pomocí kineziotejpů, neboli lepení elastických pásek je moderní metoda léčení urychlující léčbu. Je založeno na principu  ovlivnění somatosenzorického, krevního a lymfatického systému.

Použitím kineziotejpů mimo jiné zlepšujeme tok krve a lymfatických tekutin, čímž snižujeme otoky a krevní výrony, dále zlepšujeme funkci svalů a tkání.

Jednoduše řečeno... Máte natažený sval nebo nateklý kotník? Pak je pro Vás tejpování kineziotejpem to pravé!

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY 

 

Dopřejte odpočinek a hýčkejte si své blízké dárkovým poukazem. Masáž přinese potěšení těla i duše, umožní načerpat nové síly, doplní  energii a radost ze života.

Poukázku je možné zakoupit přímo v salonu, dle Vámi libovolné částky či přímo cena dle masáže z ceníku na konkrétní masáž. Platnost  poukazů je 3 měsíce.

 

 

darkovy poukaz.jpg

 

POUŽÍVÁM CERTIFIKOVANOU ČISTĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU FIRMY SALOOS, VÝROBKY MOŽNO ZAKOUPIT ČI OBJEDNAT V SALONU www.saloos.cz

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Přijímám objednávky na indickou masáž hlavy nebo udělejte radost dárkovou poukázkou.
Zahrnuje uvolňující masáž hlavy, obličeje, krku, šíje, ramen, celého trapézového svalu.

Těším se na Vás, Vaše masérka