Aktuality / Akce | masáže Miracle
Menu

 

DÁRKOVÉ POUKAZY MOŽNO ZAKOUPIT NEJPOZDĚJI DO 20.12.2023

DÁRKOVÉ POUKAZY MOŽNO ZAKOUPIT NEJPOZDĚJI DO 20.12.2023

DÁRKOVÉ POUKAZY MOŽNO ZAKOUPIT NEJPOZDĚJI DO 20.12.2023

 

Od 5.6.2023 pro všechny klienty nově                           

KINESIOTEJPING

Tejpování pomocí kineziotejpů, neboli lepení elastických pásek je moderní metoda léčení urychlující léčbu. Je založeno na principu  ovlivnění somatosenzorického, krevního a lymfatického systému.

Použitím kineziotejpů mimo jiné zlepšujeme tok krve a lymfatických tekutin, čímž snižujeme otoky a krevní výrony, dále zlepšujeme funkci svalů a tkání.

Jednoduše řečeno... Máte natažený sval nebo nateklý kotník? Pak je pro Vás tejpování kineziotejpem to pravé!

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY 

 

Dopřejte odpočinek a hýčkejte si své blízké dárkovým poukazem. Masáž přinese potěšení těla i duše, umožní načerpat nové síly, doplní  energii a radost ze života.

Poukázku je možné zakoupit přímo v salonu, dle Vámi libovolné částky či přímo cena dle masáže z ceníku na konkrétní masáž. Platnost  poukazů jsou 3 měsíce na jednu konkrétní masáž, na 2 a více masáží či vyšší částku, která se odpočítává dle klienta, je platnost poukazů delší. Pro využití poukazu se objednávejte nejpozději 3 týdny před koncem platnosti.

 

 

darkovy poukaz.jpg

 

POUŽÍVÁM CERTIFIKOVANOU ČISTĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU FIRMY SALOOS, VÝROBKY MOŽNO ZAKOUPIT ČI OBJEDNAT V SALONU www.saloos.cz

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Přijímám objednávky na indickou masáž hlavy nebo udělejte radost dárkovou poukázkou.
Zahrnuje uvolňující masáž hlavy, obličeje, krku, šíje, ramen, celého trapézového svalu.

Těším se na Vás, Vaše masérka